Chicopee Adult Fish and Rice 2 kg

Neohodnoceno
 
 

Kompletní a vyvážené krmivo pro dospělé psy v běžném zatížení s rybí bílkovinou. 

Dostupnost Již se neprodává
291 Kč    
Značka Chicopee
Kategorie KRMIVO PRO PSY
 

Vhodné také jako obměna pro psy bez větších trávících problémů. S čekankou a řepnou vlákninou, která působí příznivě na stabilizaci střevní mikroflóry. Vhodné pro jedince s alergií na drůbež, vejce apod. nebo jedince, kteří s problémy přijímají krmivo s obsahem jehněčího.

Vysoký obsah proteinů obsažený v krmivu Chicopee Adult Fish and Rice a chuť rybího masa s rýží vyhovuje psům s citlivou srstí a kůží. Přidané nenasycené mastné kyseliny Omega 3 a Omega 6 podporují lesklou srst a zdravý zrak, MOS (manoligosacharidy) a extrakt z čekanky mají příznivý vliv na střevní mikrofloru, podporují trávení a tím zvyšují vstřebávání vitamínů a minerálů. Současně je posílen i imunitní systém a obranyschopnost organismu. Glukosamin a chondroitin přispívají ke správné funkci kloubů a podporují prevenci kloubních onemocnění.

Složení

Rybí moučka, rýže, kukuřice, ječmen, drůbeží tuk, pšeničná mouka, kukuřičný gluten, zlomková pšenice, bramborová bílkovina, hydrolyzát proteinu, zlomková rýže, výtažek z čekanky, kvasnice, glukosamin a chondroitin sulfát, vitamíny a minerály.

Procento bílkovin: 25.00 %. Procento tuku: 15.00 %
Druh obilniny: rýže, kukuřice, ječmen, pšenice, zdroj živočišných bílkovin: ryba, zdroj minerálních látek: anorganický.
Deklarované znaky: vlhkost 8%, N- látky 250g/kg, tuk150g/kg, vláknina 25g/kg, popel 70g/kg. Další: Ca 12.5g/kg, P 9.5g/kg, vit A 15000m.j., vit E 180mg/kg, vit D3 1 200m.j., Na 3.5g/kg, omega 3 0,4%, omega 62,8%, Cu 10mg/kg

Podobné produkty

Hmotnost 2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: