FirstMate Maintenance 13 kg

Neohodnoceno
 
 

Kompletní a vyvážená potrava.

Dostupnost Již se neprodává
1 989 Kč    
Značka Firstmate
Kategorie KRMIVO PRO PSY
 

Popis produktu

Krmivo Maintenance poskytuje kompletní a vyváženou potravu pro dospívající a středně staré psy, se zvýšenou aktivitou všech plemen a velikostí. Hlavní složkou krmiva je kuřecí a rybí sleďová masová moučka. superprémium pro velká a obří plemena
mladé psy a psy středního věku všech plemen včetně velkých a obřích při běžné či zvýšené zátěži
obsah živin a minerálů upraven tak, aby nedocházelo k poruchám růstu a přetěžování pohybové a opěrné soustavy
zdrojem živočišných proteinů je kvalitní kanadská kuřecí masová moučka
obsahuje aktivní enzymy, které jsou přidané za nízkých teplot pro maximalizaci jejich účinku
obsahuje přírodní složky (brusinky, borůvky, maliny) - posiluje imunitní systém, pomáhá dosáhnout ideálního osvalení
podpora kloubního systému (výstavba, hydratace, protizánětlivý účinek)
obsahuje extrakt z korýšů – ideální přírodní zdroj glucosaminu
obsahuje výrazné antioxidanty - extrakt z šalvěje, rozmarýnu a česnekový olej ve více než zanedbatelném množství
větší granule pro střední a velká plemena psů– velikost cca 1,5cm v průměru výška 0,5cm
Dosažená 86% stravitelnost je důkazem toho, že veškeré použité suroviny jsou pečlivě vybírány s ohledem na jejich maximální stravitelnost. Mastné kyseliny Omega 3 získané z ryb jsou základním předpokladem pro zdravou kůži a lesklou srst, což zvláště ocení majitelé psů s černou a bílou srstí. Optimální poměr bílkovin a tuků garantuje maximální uspokojení energetických potřeb a je předpokladem perfektního osvalení Vašeho psa. Krmivo obsahuje lépe stravitelný organicky vázaný zdroj vápníku a je konzervováno pomocí vitaminu C a E.
Složení: kuřecí moučka, ječmen,ovesná moučka, hnědá rýže, kuřecí tuk, rybí moučka, rybí olej, bramborová moučka rajčatové výlisky, difosforečnan vápenatý, brusinky, borůvky, maliny, propionan vápenatý, extrakt z šalvěje, extrakt z rozmarýnu, česnekový olej, minerály, vitamíny (E, C, B2, niacin, pantothenan vápenatý, B1, A, B6, kysleina listová, biotin, B12, D3) hydrolyzát z korýšů (zdroj glukosaminu) .
Firstmate je kompletní a nutričně vyvážená strava. Podávejte suché nebo lehce navlhčené v čisté misce. Nikdy nepřelévejte granule horkou vodou, krmivo obsahuje prebiotika a další užitečné látky citlivé na teplotu. Přelitím granulí horkou vodou hodnotné látky, které se výrobce pracným výrobním postupem snažil zachovat, během minuty znehodnotíte. Vždy v oddělené misce podávejte čerstvou vodu, která by měla být psovi dostupná po celý den. Doporučená denní dávka má informační charakter, je třeba vzít v úvahu celkové zatížení psa, jeho ustájení, roční období, míru stresu atd.

Podobné produkty

Hmotnost 15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: