Lucky Reptile Thermo Recorder

Neohodnoceno
 
 
Profesionální termočlánkový záznamník je užitečnou teplotní databází. Zaznamenává teplotu spolu s hodinami v seříditelných intervalech. Přes USB můžete přenášet data do Vašeho počítače pomocí připojeného softwaru. Nejmenší nastavitelná teplota intervalu je 2 sekundy, což umožňuje velmi přesný a detailní přehled o vývoji teploty uvnitř terária.Lucky Reptile Thermo Recorder pracuje s baterií a pro nahrání či konfiguraci dat je třeba jej zapojit do Vašeho PC.Teplota se měří pomocí externího čidla, což umožňuje mít tento přístroj mimo terárium. Stiskem tlačítka na displeji se zobrazí min a max teplota a stav baterie.S Lucky Reptile Thermo Recorder máte vždy přehled o podrobném vývoji teploty ve Vašem teráriu. Tento přístroj lze také použít pro zaznamenávání teploty v inkubátoru, nebo také v chladících a mrazících místnostech.
Dostupnost Momentálně nedostupné
2 372 Kč
Kategorie Teraristika
 

Profesionální termočlánkový záznamník je užitečnou teplotní databází. Zaznamenává teplotu spolu s hodinami v seříditelných intervalech. Přes USB můžete přenášet data do Vašeho počítače pomocí připojeného softwaru. Nejmenší nastavitelný interval teploty je 2 sekundy, což umožňuje velmi přesný a detailní přehled o vývoji teploty uvnitř terária.

Lucky Reptile Thermo Recorder pracuje s baterií a pro nahrání či konfiguraci dat je třeba jej zapojit do Vašeho PC.

Teplota se měří pomocí externího čidla, což umožňuje mít tento přístroj mimo terárium. Stiskem tlačítka na displeji se zobrazí min a max teplota a stav baterie.

S Lucky Reptile Thermo Recorder máte vždy přehled o podrobném vývoji teploty ve Vašem teráriu. Tento přístroj lze také použít pro zaznamenávání teploty v inkubátoru, terarijních místnostech, chladících a mrazících místnostech.


Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.