Aptus® Aptobalance™ PET prášek 140g (trávení)

Neohodnoceno
 
 
Doplňkové krmivo určené pro úpravu funkce střevní mikroflóry obsahující laktobacily.
Dostupnost Skladem (20 ks)
393 Kč    
Značka Orion Pharma Animal Health
Kategorie Vitamíny a doplňky stravy pro psy
 

Laktobacily obsažené v přípravku Aptobalance Pet se rychle množí v tenkém střevě, kde stabilizují mikroflóru a snižují zdejší pH. Následně roste množství benigních bakterií a takto se zhoršují životní podmínky pro přežívání patogenních bakterií. Pektin chrání střevní sliznici. Mořské řasy obsahují vysoká množství esenciálních mikronutrientů.

Návod k použití:
Přípravek Aptobalance Pet se podává psům a kočkám při střevních obtížích způsobených změnami v krmení, během odstavu, během léčby antibiotiky (obnova bakteriální mikroflóry ve střevech) a během cestování se psy a kočkami.

Dávkování:
U psů se podávají 1-3 odměrky, u koček 0,5-1 odměrka na den po dobu 2-5 dnů. Přípravek se zamíchá do krmiva nebo do kysaného mléka, snáší-li jej pes či kočka. Při vážných poruchách rovnováhy střevní mikroflóry lze během 3-4 dnů dávku zdvojnásobit. Ujistěte se, že zvířata trpící průjmem mají dostatečný příjem tekutin, přinejmenším 0,5-1 dcl/kg/den. Odměrka přípravku je ekvivalentní hmotnosti 2 g.

Upozornění: Uchovávejte při pokojové teplotě, po prvním otevření uchovávejte v chladnu (8-15o), doba použitelnosti 15 měsíců od data výroby.
Uchovávejte mimo dosah a dohled dětí.

Balení: prášek 140 g (1 odměrka = 2 g)

Pozor: Při vážných stavech nebo pokud se stav zvířete zhoršuje nebo problémy přetrvávají, vyhledejte pomoc veterinárního lékaře.

Obsah živin: sušina 90 %, protein 2,5 %, tuky 1,8 %, vláknina 36 %, popel 9 %

Obsah živin je uváděn s přesností +/- 15 %.

Složení (na 100 g): prášek z mořských řas 50 g, celulóza (E 460) 49,38 g, pektin (E 440) 0,6 g, enterococcus faecium (mikroenkapsulovaný) NCIMB 10415 (E1705) CFU 2x109

Podobné produkty

Hmotnost 0.14 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: