Beaphar SOS antiparazitní obojek pro kočky 35 cm

Neohodnoceno
 
 

Antiparazitní obojek pro kočky od 6 měsíců věku.

Dostupnost Již se neprodává
259 Kč    
Kategorie Antiparazitika pro kočky
 

Antiparazitní obojek Beaphar SOS je ideální volbou pro ty kočičky, které tráví většinu svého času procházkami a zkoumáním okolí. Antiparazitní obojek pro kočky proti klíšťatům a blechám je vybaven bezpečnostním prvkem, který jej umožní rychle stáhnout v případě nebezpečí, nebo zaháknutí například za plot nebo větev. Jeho účinnou látkou je TCVP, neboli terachlorvinphos, u kterého je prokázána 95 – 100% účinnost v boji proti klíšťatům. Obojek v nenápadné bílé barvě tak ochrání vaši kočičku pod dobu 4 měsíců proti klíšťatům a až po dobu 8 měsíců proti blechám. Obojek nemá pouze repelentní účinek, ale také hubí vnější parazity, kteří se již v kožíšku vaší kočičky usídlili.

Účinnek obojku se aktivuje trhnutím. Po nasazení obojku a nastavení jeho ideální délky, tak aby mezi krkem a obojkem bylo místo přibližně na dva prsty, stačí jednoduše odstřihnout volný konec a vaše kočička může bez obav před vnějšími parazity vyrazit na průzkum okolí.

Před použitím obojku pečlivě prostudujte příbalový leták.

Antiparazitní obojky S.O.S. pro kočky v nové grafické úpravě, neobsahují informace o klíšťatech, neznamená to však, že by proti klíšťatům neúčinkovaly. Obojek se nijak nezměnil. Důvodem je přeregistrace, kterou si vyžádaly legislativní změny a zajišťovala je centrála v Holandsku. V rámci těchto změn nebyla účinnost na klíšťata ze strany ÚSKVBL pro kočky obnovena. Můžeme Vás ubezpečit, že provedení obojku a množství účinné látky je naprosto identické, jako doposud prodávané obojky.

Podobné produkty

Hmotnost 0.02 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: