Arpalit Dog Elektronický repelent 1 ks

58 hodnocení
 
  • 1 z 2
 

Používá se i pro starší a slabá zvířata náchylná k nemocem, v době laktace, pro štěňata i pro zvířata pobývající v domácnosti.

Dostupnost Skladem
489 Kč    
Značka Aveflor
Kategorie Antiparazitika pro psy
 

Elektronický repelent obsahuje mikročip, který vydává ultrazvukové impulzy o frekvenci 40 kHz neslyšitelné pro člověka a zvíře. Krátké ultrazvukové impulzy ruší a odpuzují parazity v okruhu 3 m od zvířete a tím brání jeho napadení.

Účinnost elektronického repelentu Arpalit® Dog neklesá ve vlhku a dešti, ale před koupáním zvířete se musí odložit. 
Elektronický repelent Arpalit® Dog se doporučuje se používat především v období nejvyššího výskytu parazitů (březen – říjen).

Po nasazení elektronického repelentu na obojek zvířete se sníží výskyt parazitů v závislosti na počátečním zamoření zvířete. K výraznému snížení výskytu parazitů dochází po 7 dnech od nasazení elektronického repelentu. -  U zvířat s významným výskytem parazitů se doporučuje, zejména v počáteční fázi vysokého zamoření parazity, zkombinovat elektronický repelent Arpalit® Dog s antiparazitárními přípravky (Arpalit Neo® sprej, mechanický rozprašovač, pěna). Po 35 dnech od nasazení se, obvykle, na těle zvířete parazité nevyskytují. Tento stav setrvává po dobu účinnosti elektronického repelentu 10 měsíců od první aktivace.

Elektronický repelent Arpalit® Dog je neškodný pro lidi i zvířata, není toxický, je bez zápachu.

Způsob použití:

Vyjměte přístroj z obalu a odstraňte červenou pojistku. Po 10-ti násobném zablikání LED světla se zařízení aktivuje. Po aktivaci elektronického repelentu je odhadovaná životnost baterie 1 rok. Elektronický repelent Arpalit® Dog upevněte přívěšek na obojek zvířete. Otvor s mřížkou, odkud jsou ultrazvukové vlny vydávány, musí směřovat k tělu zvířete.

Pro kontrolu funkce elektronického repelentu stiskněte tlačítko, rozsvícení LED žárovky signalizuje, že je zařízení funkční. Elektronický repelent Arpalit® Dog elektronický repelent napájí  litiová baterie, kterou nelze vyměnit. 

Zvláštní upozornění:

-  Zařízení je malé, dbejte zvýšené pozornosti při manipulaci u malých dětí.

-  Chraňte elektronický repelent Arpalit® Dog před poškozením v přítomnosti jiných zvířat.

-  Chraňte před potopením ve vodě. Neotevírejte. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Podobné produkty

Hmotnost 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: