MERIAL Antiparazitní spray Frontline 100 ml

Neohodnoceno
 
 

Účinný spray proti blechám a klíšťatům. 

Dostupnost Skladem
549 Kč    
Značka Frontline
Kategorie Antiparazitika pro psy
 

Frontline je reprezentantem nové generace zevních antiparazitik–fenylpyrazolů, skupiny látek, které otevírají novou etapu v boji proti obtížným parazitům psa a kočky–blechám a klíšťatům.

Rychlost účinku, spolehlivý efekt, dlouhodobé působení po jediné aplikaci, odolnost proti vodě, kombinovaná účinnost proti blechám i klíšťatům současně, vysoký stupeň bezpečnosti jak pro ošetřené zvíře, tak i pro ošetřujícího člověka a rodinné příslušníky či jiné osoby, které jsou následně se psem či kočkou v kontaktu i možnost jeho použití u štěňat a koťat činí z Frontlinu ideální přípravek, který se těší značné oblibě a veterinárními lékaři je pro antiparazitární léčbu i prevenci u společenských zvířat doporučován nejčastěji.

  • Ochrana proti blechám 60 – 90 dnů
  • Ochrana proti klíšťatům 30 dnů
  • Velmi bezpečný i pro koťata a zvířata malého vzrůstu
  • Frontline je odolný vůči vodě i šamponování
  • Jednoduché dávkování

Upozornění pro zákazníky: Ke dni 1. 3. 2009 vešel v platnost zákon o léčivech č. 378/2007 Sb., týkající se zařazení tohoto produktu na seznam vyhrazených veterinárních léčiv. Prodej těchto léčiv může zajišťovat pouze odborně vyškolená osoba s osvědčením. Za obchod ProPejska.cz je to Vladimír Bočan (tel.číslo viz.kontakty)

Podobné produkty

Hmotnost 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: