Simple Solution Stain & Odor Remover Extreme Odstraňovač skvrn a pachu pro psy, 750ml

Neohodnoceno
 
 
Přírodní čistič na bázi enzymů Stain & Odor Remover Extreme od Simple Solution. Vyznačuje se až 3x větší sílou a koncentrací oproti běžnému přípravku.
Dostupnost Skladem (20 ks)
279 Kč    
Značka Simple Solution
Kategorie Ostatní pomůcky pro psy
 

Stain & Odor Remover Extreme- Enzymatický odstraňovač skvrn a pachu pro psy, 750ml

Vyznačuje se až 3x větší silou a koncentrací oproti běžnému přípravku Stain & Odor Remover. Je určen na extrémní znečištění.

Je ideální pro běžné použití v domácnosti. Je účinný jak v tepovačích koberců tak i v předčištění prádla při praní v pračce.

» jedinečná aktivace Pro-Bakterií produkujících Enzymy rozkládající organické látky, které úplně zničí nečistoty
» prevence proti opakovanému značkování stejného místa
» vysoká efektivnost hlavně při zápachu od moči, výkalů a zvratků. Až 3x vyšší síla oproti běžnému produktu
» bezpečné používání kolem dětí a domácích zvířat, pokud se používají podle pokynů

Složení

Aqua, Alcohol, Bacteria spore, Parfum, Diethylhexyl sodium sulfosuccinate, Amyl cinnamal, Hexyl cinnamal, Methyl alcohol, Hydroxyisohexyl 3-cyclohexene carboxaldehyde, Bronopol, Benzisothiazolinone.

Většina čisticích prostředků pro domácnost obsahuje detergenty a fosforečnany, které jen zápach překrývají, skvrny vybělí a ne odstraní. Navíc tyto produkty se ukazují jako neúspěšné při odstraňování skvrn od domácích zvířat, což způsobuje, že nečistoty zůstávají a pachy se neodstraní.

Stain & Odor Remover od Simple Solution se odlišuje tím, že se vyznačuje jedinečnou směsí Pro-Bakterií a Enzymů, které se aktivují až kontaktem se špínou nebo zápachem. Jeho efektivnost je prokázána právě tím, že až kontaktem se špínou se aktivují pro-bakterie produkující enzymy rozkládající organické látky, které úplně zničí nečistoty. Efektivnost tohoto procesu se prokáže hlavně při proteinech podobných lepidlu, které se nacházejí v moči. Správným odstraněním nečistot a pachu zabráníte například dalšímu značkování stejného místa.

Bakterie a enzymové produkty kvůli schopnosti hloubkového čištění prokázaly svou vysokou účinnost na plochách jako jsou koberce, textilie a čalounění.

Návod k použití

Sprej promícháme, otočíme uzávěr a tím se sprej otevře. Postižené místo nejdříve přetřeme čistým hadříkem a následně na něj naneseme dostatečné množství spreje. Necháme působit 10 min. Potom znovu přetřeme pro větší lesk a účinnost.

Podobné produkty

Hmotnost 0.833 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: