Furminator hrablo deLuxe Medium pro psy 1 ks

Neohodnoceno
 
 

FURMINATOR, nové vyčesávací hrablo s vysokým účinkem.

Dostupnost Skladem
759 Kč    
Kategorie Kosmetika a úprava psa
 

 Profesionální hrabla FURMINATOR jsou určena k vyčesávání línající srsti psů, koček, koní a ostatních domácích mazlíčků. Redukují línání o více než 90%. Jsou určena pro dlouhosrstá i krátkosrstá plemena. Snadno odstraňují podsadu a uvolněné chlupy. Hrabla neřežou a nepoškozují srst.

  • Pomáhá udržovat zdravou kůži a srst.
  • Odstraňuje zimní a uvolněnou srst mnohem lépe než jakýkoliv jiný kartáč, či hřeben.
  • Neřeže ani neničí srst.
  • Stimuluje krevní oběh a růst chlupů.

Návod k použití:

Použití FURminátoru je snadné a bezpečné! Než začnete, ujistěte se, že srst Vašeho psa je čistá a zcela suchá. Jelikož FURMIŃATOR vyčesává velké množství srsti, je vhodné vyčesávat psa na volném prostranství. Jemně táhněte srstí ve směru růstu chlupů. Provádějte dlouhé, jemné tahy. Věnujte zvláštní péči okolí citlivých oblastí (břicho, končetiny, genitálie a konečník). Nepoužívejte přílišnou sílu a tlak jako při česání hřebenem. Hluboké a hrubé kartáčování může poškodit kůži (zarudnutí a podráždění). Jakmile zpozorujete jakékoliv zarudnutí čí podráždění kůže, ihned ukončete vyčesávání. Doba vyčesávání je závislá na plemeni a stavu srsti Vašeho psa.

Doporučení:
Před použitím FURMINATORU prohlédněte Vašeho psa, zda nemá zacuchanou srst, otlačeniny, odřeniny, modřiny nebo rány způsobené ostrým předmětem. Pokud objevíte jakékoliv poranění, nepoužívejte FURMINATOR a vyhledejte ošetření zvěrolékařem.
Používejte pouze na osrstněná plemena!

Velikosti:

- Small - vhodné pro psy o hmotnosti do 12 kg

- Medium - vhodné pro psy o hmotnosti 13-23 kg

- Large - vhodné pro psy o hmotnosti nad 24 kg

Podobné produkty

Hmotnost 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: