Delikan Dog CD Beef & Rice 2 x 15 kg

22 hodnocení
 
 

Pro dospělé psy hovězí s rýží, 2 x 15kg.

Dostupnost Skladem
1 299 Kč    
Značka Delikan
Kategorie KRMIVO PRO PSY
 

Složení tohoto krmiva je založeno především na podílu hovězího masa jakozákladní suroviny živočišného původu a podílu rýže jako zdroje glycidové složky.

Nejsou použita rostlinná krmiva, která mohou způsobit alergii (sója, pšenice).Při velmi příznivé ceně se tak jedná o krmivo s vysokou stravitelností adietetickou hodnotou. Obsah a podíl bílkovin a tuku splňuje požadavky na výživuvšech dospělých psů. Zařazené komponenty vytvářejí krmivo o vysoké chutnosti,které je psy velmi dobře přijímáno. Přispívá k tomu velikost a tvar jednotlivýchgranulí. Nenasycené mastné kyseliny (omega 3 a 6) jsou ve vyváženém poměru.Obsah makro i mikroprvků plně pokrývá potřebu dospělého psa. Vitamíny jsou vdostatečném množství a vyváženém podílu s tím, že je vyšší podíl vitamínu C,který podporuje tvorbu biosyntézy kolagenu. Tím je zabezpečena správnáregenerace kostní a chrupavkové tkáně. U starších psů je tak předcházeno viklánía vypadávání zubů, včetně velmi dobré regenerace a prevenci vůči infekčnímchorobám. Společně s vitamínem C přispívá ke zvýšené odolnosti a zlepšenémuimunitnímu systému podíl obsažených probiotik, které upravují pozitivně střevnímikroflóru. Přispívají i k výrazně vyššímu využití všech potřebných živin avytváří odolnost vůči stresům a zátěžím.

Složení: obiloviny (rýže, kukuřice), maso a produkty živočišného původu 31 % (sušené maso, hovězí maso lisované, drůbeží játra, lososový extrakt), vedlejší výrobky rostlinného původu (kukuřičný glutén, cukrovarské řízky), tuky a oleje (živočišný tuk, lososový olej), kvasnice, yucca, minerální látky a vitaminy. Dále obsahuje antioxidanty, konzervanty, zchutňovadla a barviva.

Obsah balení: 2 x 15 kg

Podobné produkty

Hmotnost 29.9 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: