Eukanuba Sensitive Skin 2,3 kg

Neohodnoceno
 
 

Krmivo je vhodné pro dospělé psy vyžadující zvláštní péči a pro psy se sklony k citlivé kůži.

Dostupnost Na dotaz
329 Kč    
Značka Eukanuba
Kategorie KRMIVO PRO PSY
 

Někteří psi mají sklony k citlivé kůži. Může se u nich vyskytnout suchá a šupinatá kůže, matná srst a občasné škrábání. Řada Eukanuba Special Care byla vyvinuta jako přizpůsobená výživa s přírodními složkami určená pro každodenní použití. Krmivo z řady Special Care je vyrobeno ze speciálních ingrediencí, které obsahují: přírodní rybí oleje - bohatý zdroj Omega-6 a Omega-3 mastných kyselin, k podpoře zdravé kůže a srsti, pouze protein z ryb a vajec k omezení jiných zdrojů proteinu, které by mohly způsobit podráždění kůže, dvakrát více Omega-3 mastných kyselin v porovnání s krmivem Eukanuba Adult Maintenance k podpoře zdravé kůže.

Doporučení

Koupání je část péče o kůži a srst při které by měly být použity speciální psí šampony. Přemíra koupání odebírá esenciální oleje z kůže a srsti psa a může být příčinou pozdějších problémů se srstí a kůží.

Složení

Kukuřice, sumec (>14 %, 4,1 % rybí olej), maso ze sledě (2,5 % rybího oleje), sušené cukrovkové řízky, živočišný tuk, rybí vnitřnosti, sušená celá vejce, sušené pivovarské kvasnice, chlorid draselný, chlorid sodný, hexametafosfát sodný, DL-methionin. 
Jakostní znaky: proteiny 230 g / kg, vlhkost 8%, oleje a tuky 130 g / kg, popeloviny 65 g / kg, vláknina 30 g / kg, vápník 10 g / kg, fosfor 8 g / kg, vitamín A 12000 m.j./ kg, vitamín D3 900 m.j./ kg, vitamín E (alfatokoferol) 200 mg / kg, měď 20 mg / kg, beta-karoten 1 mg / kg.

Podobné produkty

Hmotnost 2.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: