Purina Pro Plan Puppy Sensitive Salmon 14 kg

Neohodnoceno
 
 

Kompletní výživa a ochrana pro štěňata s citlivou kůží. 

Dostupnost Momentálně nedostupné
1 999 Kč    
Značka Pro Plan
Kategorie KRMIVO PRO PSY
 

Veterináři a odborníci na výživu společnosti Purina vyvinuli recepturu PROPLAN Puppy Sensitive, která minimalizuje kožní a trávicí potíže štěňat, které mohou být vyvolány zvýšenou citlivostí na některé složky běžných krmiv. Receptura PRO PLAN Puppy Sensitive obsahuje pouhé 3 zdroje bílkovin; maso z lososa, kukuřici a rýži, aby se snížila pravděpodobnost vzniku nežádoucích reakcí. Neobsahuje pšenici, sóju nebo hovězí maso*, které jsou nejběžnějšími zdroji bílkovin v krmivech a proto také nejčastějšími příčinami nežádoucích reakcí na krmivo.

Receptura PRO PLAN Puppy Sensitive poskytuje štěňatům s citlivou kůží vše, co štěně potřebuje pro vybudování silného imunitního systému, pro zdravou kůži a srst a poskytuje dostatek energie. Představuje optimální start pro vývoj celoživotní přirozené obranyschopnosti.

  • SENSIDERMA - receptura z vysoce kvalitních surovin, bez barviv a s omezenými zdroji bílkovin pro štěňata s citlivou kůží, která výrazněji reagují na vícečetné zdroje bílkovin v krmivu.
  • S vysoce kvalitním masem z lososa a rýží jako hlavními složkami.
  • Bílkoviny vysoké kvality a přirozené antioxidanty pomáhají vybudovat silný imunitní systém a posilují obranyschopnost získanou od matky.
  • Vyšší hladiny DHA, omega 3- mastné kyseliny, které se přirozeně nacházejí v mateřském mléce, podprorují vývoj mozku a zraku.
  • Optimální hladiny vápníku, fosforu a ostatních minerálů pro vývoj silné kostry a zubů.
  • Vitamíny, zinek, omega 3 a 6 mastné kyseliny a minerály podporují vývoj pevné a elastické kůže a husté srsti.

Krmný návod

Štěňatům mladším 3 měsíců podávejte vlhčené krmivo PRO PLAN Puppy ve 3 – 4 dávkách v průběhu dne. Od 3 měsíců můžete postupně omezovat namáčení a podávat granule suché. Denní krmnou dávku přizpůsobte klimatickým podmínkám, úrovni aktivity a fyzické kondici psa. Uvedené hodnoty jsou pouze orientační. Štěně musí mít vždy přístup k čisté a čerstvé vodě.

Podobné produkty

Hmotnost 14 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: