Ruffwear postroj pro psy, Omnijore Joring System, velikost L

Neohodnoceno
 
 

Postroj pro psy Omnijore Joring System je určen pro jakékoliv činnosti psů, jako je skijoring, mountainboard-joring, skatejoring, bikejoring nebo canicross.

Dostupnost Na dotaz
6 736 Kč    
Značka RUFFWEAR
Kategorie Obojky, vodítka, postroje, náhubky
 

Postroj pro psy a komplet systém Omnijore Joring System je určen pro jakékoliv činnosti psů, jako je skijoring, mountainboard-joring, skatejoring, bikejöring nebo canicross. Vychutnejte si nejrůznější aktivity po celý rok v jakémkoli prostředí nebo podmínkách. Kompletní systém zahrnuje postroj pro psy, hipbelt opasek pro Vás a vlečné vodítko pro psa. Komponenty jsou navrženy tak, aby spolupracovaly k dosažení maximálního výkonu, komfortu, zábavy a jsou dimenzovány tak, aby vyhovovaly mezinárodním předpisům o Joringu *.

* Joring je Norské slovo pro "řízení" nebo, "tažení" a psí joring je právě o tom. Dog joring se konkrétně týká činnosti, že má váš pes táhnout vás. Jen jezdit na kole se psem běžícím vedle Vás je zastaralé - váš pes musí táhnout vás, aby to bylo považováno za jorování (bikejoring). Podobně se dá tato činnost vykonávat na lyžích (skijoring), skateboardu (skatejoring) nebo při jiných aktivitách. 

 

AKTIVITY : Joring, Treking, Víceúčelové
VHODNÉ DOPLŇKY : Roamer vodítko
SADA OBSAHUJE 3 PRODUKTY :     Pulling Harness - Postroj pro psa, Towline - vlečné vodítko, Human Hipbelt - postroj pro vás

Další vlastnosti postroje pro psy Omnijore Joring System

Odnímatelný obvodový pás popruhového postroje pomáhá při tréninku a může být odstraněn, když jsou psi na něj zvyklí.
Tow Line Talon Clip ™ poskytuje rychlý a bezpečný upevňovací bod postroje, jakož i barevně označené konce, které snadno identifikují místa upevnění na postroji a bederním pásu.
Uzda bederního pásu umožňuje 180 stupňů směru tažení pro použití v různých sportech.
Pás má intuitivní uvolňovací zařízení pro rychlé odpojení.
Bederní pás má poutka na nohy, které ho udrží na místě a mohou se podle potřeby odstranit, i pouzdro na láhev, či bezpečné kapsy na zip pro drobnosti..

 

Podobné produkty

Hmotnost 0.02 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: