Simple Solution Stain & Odor Remover Odstraňovač skvrn a pachu pro kočky, 750ml

Neohodnoceno
 
 
Přírodní čistič na bázi enzymů Stain & Odor Remover od Simple Solution. Odstraňuje organické pachy a nečistoty. Obsah 750ml.
Dostupnost Skladem (20 ks)
267 Kč    
Značka Simple Solution
Kategorie Ostatní pomůcky pro kočky
 

Stain & Odor Remover - Enzymatický odstraňovač skvrn a pachu pro kočky, 750ml

Stain & Odor Remover od Simple Solution je silný a efektivní odstraňovač skvrn a pachu pro každého majitele domácího mazlíčka a je ideální pro běžné použití v domácnosti. Je účinný jak v tepovačích koberců tak i v předčištění prádla při praní v pračce.

» jedinečná aktivace Pro-Bakterií produkujících Enzymy rozkládající organické látky, které úplně zničí nečistoty
» prevence proti opakovanému značkování stejného místa
» vysoká efektivnost hlavně při zápachu od moči, výkalů a zvratků
» bezpečné používání kolem dětí a domácích zvířat, pokud se používají podle pokynů.

Složení

Aqua, Alcohol, Diethylhexyl sodium sulfosuccinate, Bacteria spore, Methyl alcohol, Parfum, Hexyl cinnamal, Bronopol, Benzisothiazolinone

Většina čisticích prostředků pro domácnost obsahuje detergenty a fosforečnany, které jen zápach překrývají, skvrny vybělí a ne odstraní. Navíc tyto produkty se ukazují jako neúspěšné při odstraňování skvrn od domácích zvířat, což způsobuje, že nečistoty zůstávají a pachy se neodstraní.

Stain & Odor Remover - Enzymatický odstraňovač skvrn a pachu pro kočky, 750ml od Simple Solution se odlišuje tím, že se vyznačuje jedinečnou směsí Pro-Bakterií a Enzymů, které se aktivují až kontaktem se špínou nebo zápachem. Jeho efektivnost je prokázána právě tím, že až kontaktem se špínou se aktivují pro-bakterie produkující enzymy rozkládající organické látky, které úplně zničí nečistoty. Efektivnost tohoto procesu se prokáže hlavně při proteinech podobných lepidlu, které se nacházejí v moči. Správným odstraněním nečistot a pachu zabráníte například dalšímu značkování stejného místa.

Bakterie a enzymové produkty kvůli schopnosti hloubkového čištění prokázaly svou vysokou účinnost na plochách jako jsou koberce, textilie a čalounění.

Návod k použití

Sprej promícháme, otočíme uzávěr a tím se sprej otevře. Postižené místo nejdříve přetřeme čistým hadříkem a následně na něj naneseme dostatečné množství spreje. Necháme působit 10 min. Potom znovu přetřeme pro větší lesk a účinnost.

Podobné produkty

Hmotnost 0.833 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: