MANE 'N TAIL Spray-Away 946 ml

Neohodnoceno
 
 
Rychlé čištění a jemné mytí těla koní je dlouhodobým snem jejich majitelů. Doposud nebyly výsledky čistění příliš pozitivní – vysušená srst, hříva a ocas připomínaly spíše slámu. Nyní se sen konečně splnil! Tak…Spray-Away! Bezpečné a rychlé mytí koní. Spray-Away je možné používat dle potřeby. Hloubkově čistící, bez drhnutí, srst je po vyčištění hedvábná s přirozeným leskem. Skvělý k umývání ocasů a hřív a také pomáhá s rozčesáváním. Spray-Away je jedinečná a exkluzivní koncentrovaná receptura s úžasnými výsledky. Majitelé koní nyní mohou mít jistotu, že jejich koně jsou bezpečně čištěni s garantovanými výsledky.
Dostupnost Skladem (9 ks)
875 Kč    
Značka MANE 'N TAIL
Kategorie Pro koně
 

Rychlé čištění a jemné mytí těla koní je dlouhodobým snem jejich majitelů. Doposud nebyly výsledky čistění příliš pozitivní – vysušená srst, hříva a ocas připomínaly spíše slámu. Nyní se sen konečně splnil! Tak…Spray-Away!

Bezpečné a rychlé mytí koní. Spray-Away je možné používat dle potřeby. Hloubkově čistící, bez drhnutí, srst je po vyčištění hedvábná s přirozeným leskem. Skvělý k umývání ocasů a hřív a také pomáhá s rozčesáváním. Spray-Away je jedinečná a exkluzivní koncentrovaná receptura s úžasnými výsledky. Majitelé koní nyní mohou mít jistotu, že jejich koně jsou bezpečně čištěni s garantovanými výsledky.

Výhody:

Exkluzivní kombinace rychle čistících přírodních rostlinných esterů a povrchově aktivních látek.

Čistí bez drhnutí, dostatečně bezpečný a šetrný ke každodennímu použití.

Esenciální oleje a bílkoviny dodávají srsti přirozený lesk.

Důkladné čištění eliminuje plísně a bakterie.

Díky vyváženému pH je použití vhodné i na citlivou pokožku. Lze požívat i na poraněnou či odřenou kůži.

Dávkovač s rozprašovačem pro efektivní aplikaci bez zbytečného plýtvání.

Návod k použití: Není třeba předem navlhčit koně. Připojte hadici k postřikovači. Chcete-li spínač uvolnit, odlomte zajišťovací pojistku. Otočte spínač. Začněte s nanášením nahoře a postupujte dále směrem dolů. Nanášejte, dokud se nevytvoří pěna. Poté otočte spínač do polohy oplachování. Při oplachování použijte stěrku. Pokračujte, dokud nebude voda setřená. V případě velkých nečistot použijte silnější koncentrát. Množství použitého prostředku se bude lišit dle toho, jak je srst plná nebo znečištěná. Obličej: Vyvarujte se přímému stříkání do očí. V oblasti obličeje použijte houbu nebo ručník. Hříva a ocas: Použijte koncentrát pro opravdu silné hřívy a ocasy. Naneste přímo a rukama masírujte od základu hřívy a ocasu. Poté opláchněte. Zkontrolujte, jestli jsou odstraněné veškeré nečistoty včetně šupin. Je to důležité pro zastavení svědění ocasu a také pro podporu zdravějších a plnějších hřív a ocasů.

Upozornění: V případě jakýchkoliv dalších dotazů kontaktujte výrobce nebo se poraďte s veterinárním lékařem.

Podobné produkty

Hmotnost 1.05 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: