Elektronický obojek NUM'AXES Canicom first, 200m

Neohodnoceno
 
 

Elektronický obojek Canicom 200 je praktický elektronický výcvikový obojek bez vnější antény, který se snadno vejde i do maléj kapsičky nebo uschová v ruce. Disponuje funkcemi zvuk a elektrostatický impuls, které lze nastavit v 9-ti úrovních. Obojek je vodotěsný ne však ponořitelný. CANICOM 5 je zapsanou ochrannou známkou Společenství CTM 011332988 majitele NUM´AXES, S.A., Olivet, Francie

Dostupnost Do 14 dnů od objednání
4 164 Kč    
Značka Num'axes
Kategorie Výcvik psa
 

Elektronický obojek NUM'AXES Canicom first, 200m

 

Elektronický obojek Canicom 200 First je praktický elektronický výcvikový obojek s mimořádně zjednodušeným ovládáním. Disponuje funkcemi zvuk a elektrostatický impuls, které lze nastavit v 5-ti úrovních. Obojek je vodotěsný ne však ponořitelný. Předností elektronických výcvikových obojků rady CANICOM 200 je velmi malý, lehký a skladný ovládač bez vnější antény, který se snadno vejde i do malé kapsičky nebo uschová v ruce. Je potřeba zvážit použití: Dosah 200 m může být při výcviku v terénu nedostatečný - je vždy uveden na rovině bez překážek, v členitém nebo zalesněném terénu samozřejmě výrazně klesá (v důsledku vlastností šíření rádiových vln).

Navíc pomocí tohoto elektronického obojku dokážete i staršího psa odnaučit již naučeným zlozvykům, jako je například vyskakování na lidi, hrabání se v odpadcích (nebo alternativně "rytí zahrady"), nadměrného štěkání, ležení na Vašem oblíbeném křesle a pod. Zařízení je například vynikajícím pomocníkem i při kontrole psa pokud má tendenci "sbírat odpadky". Budete schopen na dálku psovi zadat povel "pusť" a on či ona Vás určitě poslechne ještě před "spolknutím sousta" a po určitém čase se k danému zlozvyku již nevrátí.

Základní charakteristika zařízení

dosah zařízení 200 m
typ korekce zvuková a statická korekce
2 boost funkce ano
intenzita korekce: poskytuje 9 úrovní pro nastavení impulsů korekce
rozšiřitelný není rozšiřitelný, je pouze pro 1 psa
vodotěsnost vodotěsný - ne však ponořitelný
baterie vysílačka: 3V CR2430, obojek: 3V CR2
vhodné pro: určeno pro všechny velikosti plemen

 

Sada obsahuje: obojek, tréninkovou vysílačku, baterii pro vysílačku a obojek, vyměnitelné dlouhé kolíky korekce, manuál.

tien

» Obojek

používá baterii 3V CR2
Váha: 75 g
Velikost: 6.8cm x 3.8 cm x 4.3 cm (tloušťka)
Velikost nastavitelného řemínku: 20-70 cm

 

tien

» Vysílačka

používá baterii 3V CR2430
Váha: 40 g
Velikost: 96 x 40 x 18 mm

 

CANICOM 5 je zapsanou ochrannou známkou Společenství CTM 011332988 majitele NUM´AXES, S.A., Olivet, Francie

Podobné produkty

Hmotnost 0.392 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: