PetSafe 250m Trenér

Neohodnoceno
 
 

Elektronický obojek PetSafe 250m . Zařízení Vám pomůže trénovat psa bez použití vodítka do vzdálenosti 250 metrů.

Dostupnost Skladem (3 ks)
4 462 Kč    
Značka PetSafe
Kategorie Výcvik psa
 

 

Elektronický obojek PetSafe 250m

 

Systém Vám pomůže trénovat psa bez použití vodítka do vzdálenosti 250 metrů. Stisknutím ovládacího tlačítka, vysílačka vyšle signál, který aktivuje obojek na krku psa. Při správném použití tréninkového zařízení bude trénink Vašeho psa jednoduchý a efektivní. Pes se naučí různým povelům, které je někdy bez vodítka velmi obtížné naučit (např. povel "ke mně" a pod.). Jedním z nejdůležitějších povelů je naučit psa aby na zavolání přišel k majiteli. Pokud Váš pes nereaguje na Vaše volání a pokud navíc má pes tendenci pronásledovat auta, ptáčky či dokonce lidí, 250m trenér je tréninkové zařízení, které si s tím jistě poradí.

Navíc pomocí tohoto tréninkového zařízení dokážete i staršího psa odnaučit již naučeným zlozvykům, jako je například vyskakování na lidi, hrabání se v odpadcích (nebo alternativně "rytí zahrady"), nadměrného štěkání, ležení na Vašem oblíbeném křesle a pod. Zařízení je například vynikajícím pomocníkem i při kontrole psa pokud má tendenci "sbírat odpadky". Budete schopen na dálku psovi zadat povel "pusť" a on či ona Vás určitě poslechne ještě před "spolknutím sousta" a po jisté době se k danému zlozvyku již nevrátí.

2 BOOST - funkce

Elektronický obojek PetSafe 250m trenér je vybaven užitečnou funkcí pro rychlé vyslání intenzivnějšího impulsu, tzv.BOOSTER. Úroveň intenzity korekce je při 2 Boost funkci o dvě úrovně vyšší, jako je běžně používaná takzvaná výcviková úroveň. Toto "pohotovostní" tlačítko pak lze použít v nouzové situaci, kdy je např. třeba rychle a důrazně zastavit psa a běžně používaná úroveň by byla nedostatečná.

Základní charakteristika zařízení

dosah zařízení 250 m
typ korekce zvuková a statická korekce
2 boost funkce ano
intenzita korekce:  poskytuje 8 úrovní pro nastavení impulsů korekce
rozšiřitelný na 3 psy - po zakoupení extra obojků
vodotěsnost vodotěsný - ne však ponořitelný
baterie dobíjecí obojek i vysílačka
vhodné pro: určeno hlavně pro větší plemena, avšak může být použito i na menší plemena

 

 

Sada obsahuje: obojek, tréninková vysílačka, nabíječka na vysílačku a obojek, šňůrka na zavěšení vysílačky, vyměnitelné dlouhé kolíky korekce, manuál.

 

 » Obojek

používá dobíjecí baterii NiMH
Váha: 79,4 g
Velikost: 6.4cm x 3.8 cm x 2.5 cm (tloušťka)
Velikost nastavitelného řemínku: 15-71 cm

 

 

» Vysílačka

používá dobíjecí baterii NiMH
Váha: 90.7 g
Velikost: 12.7 cm x 4,4 cm x 2.5 cm
Velikost antény: 4.8 cm

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: