SportDOG elektronický obojek Trenér, 1200m

Neohodnoceno
 
 

Elektronický obojek značky SportTrainer SD-1275 vám pomůže trénovat psa bez použití vodítka do vzdálenosti 1200 metrů.

Dostupnost Skladem (3 ks)
8 086 Kč    
Značka SportDOG
Kategorie Výcvik psa
 

Elektronický obojek společnosti SportDOG značky SportTrainer SD-1275 vám pomůže trénovat psa bez použití vodítka do vzdálenosti 1200 metrů. Při stisknutí ovládacího tlačítka, vysílačka vyšle signál, který aktivuje obojek na krku psa. Vysílačka má snadno čitelnou OLED obrazovku, která jasně zobrazuje obojek pro vybraného psa, úroveň zvolené statické stimulace a režim, jakož i stav baterie. Velká tlačítka plus / mínus umožňují přepínání mezi psy a možnost měnit stimulační úrovně, takže SD-1275 je mimořádně vhodný i pro výcvik několika psů současně. Při správném použití tréninkového zařízení bude trénink vašeho psa jednoduchý a efektivní. Pes se naučí různým povelům, které je někdy bez vodítka velmi obtížné naučit (např. Povel "ke mně" apod.). Jedním z najdůležiteších povelů je naučit psa aby na zavolání přišel k majiteli. Pokud váš pes nereaguje na vaše volání a pokud navíc má pes tendenci pronásledovat auta, ptáčky či dokonce lidi, 1200m trenér je tréninkové zařízení, které si s tím jistě poradí.

Navíc pomocí tohoto tréninkového zařízení dokážete i staršího psa odnaučit už naučeným zlozvykům, jako je například vyskakování na lidi, hrabání se v odpadcích (nebo alternativně "rytí zahrady"), nadměrného štěkání, ležení na vašem oblíbeném křesle apod. Zařízení je například vynikajícím pomocníkem i při kontrole psa pokud má tendenci "sbírat odpadky". Budete schopen na dálku psovi zadat povel "pusť" a on či ona vás určitě poslechne ještě před "spolknutím sousta" a po jistém čase se k danému zlozvyku již nevrátí.
Zařízení je rozšiřitelné pro trénink až 6 psů po zakoupení extra obojků (SDR-AE). V režimu pro 3 psy jsou pro každého psa k dispozici všechny stimulační režimy, jelikož tlačítka korekce jsou na boku. Přední strana má tlačítka pro změnu úrovně a přepínání mezi psy.
10 úrovní statické stimulace, stejně jako možnosti vibrací a tónů ve vybraných režimech umožňují přizpůsobit tento systém tak, aby vyhovoval každé situaci nebo temperamentu psa.

Základní charakteristika zařízení:
dosah zařízení 1200 m
typ korekce zvuková, vibrační a statická korekce
2 boost funkce ano
intenzita korekce: poskytuje 10 úrovní pro nastavení impulsů korekce. Možnost nastavit buď momentální nebo kontinuální korekci
rozšiřitelný na 6 psů - po zakoupení extra obojků (SDR-AE) s použitím všech typů korekce při tréninku až 3 psů najednou.
vodotěsnost vodotěsný - ponoriteľný- do 7,6 m, speciální technologie DryTek
baterka dobíjitelný obojek i vysílačka
vhodné pro: určeno pro psy od 3,6 kg. Díky variabilní velikosti obojku vhodné i pro menší plemena

Obojek:
Používá dobíjecí lithium-iontovou NiMH baterku (na kompletní nabití zařízení postačují 2 hodiny) s výdrží 140 - 160 hodin
Váha: 125 g
Velikost přijímače: 6.6 x 3.3 x 3.1 cm
Velikost obojku: nastavitelný obojek od 12.7 cm do 55.88 cm s šířkou 1,9 cm


»Vysílačka
Používá dobíjecí lithium-iontovou NiMH baterku (na kompletní nabití zařízení postačují 2 hodiny) s výdrží 50 - 70 hodin
Váha: 132g
Velikost: 18x5x3 cm,
Velikost antény: 8 cm


»Obsah balení
Vysílačka s OLED displejem
Přijímač na obojku s šířkou 1,9 cm
Nabíječka
Světelné testovací zařízení
Šňůrka na zavěšení vysílačky
Dlouhé kolíky korekce
Manuál
3letá záruka

Podobné produkty

Hmotnost 1.043 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: