Statická jednotka proti štěkání

Neohodnoceno
 
 

Statická jednotka proti štěkání, 2 balení. Zařízení vysílá ultrazvuk na přerušení a odnaučení štěkání. Dosah 8m. Zařízení je vhodné pro domácnost.

Dostupnost Skladem (2 ks)
1 345 Kč    
Značka PetSafe
Kategorie Výcvik psa
 

PetSafe logo

Statická jednotka proti štěkání - 2 balení

 

Statická jednotka proti štěkání PBC19-14778 - je jednotka která využívá na zamezení štěkání ultrazvuk. Balení obsahuje 2 ks jednotek, které se rozmístí v prostoru pro lepší zonaci.

Jednotka se aktivuje když zabudovaný mikrofon zachytí neustálý psí štěkot v dosahu 6-8 metrů. Zařízení vyšle dvou-sekundový ultrazvukový signál, který může slyšet pouze pes (frekvence 20kHz , korekce cca 120dB neslyšitelná pro lidi). Vysílaný ultrazvuk by měl být pro štěkajícího psa natolik nepříjemný, aby přestal štěkat. Zařízení je nejvhodnější pro domácnost a mělo by být umístěno co nejblíže ke štěkajícímu psovi (do cca 3 metrů) kde pes nejčastěji štěká (u dveří, okna...a pod.) Je také vhodnější pro mladší nebo méně tvrdohlavé psy.

Statická jednotka napomáhá k odnaučení nadměrného štěkání. Je vhodná pro většinu pejsků avšak ne pro všechny. Nejlepší je zvážit citlivost pejska na vnější podněty a jeho povahu.

Pokud máte doma psa, který neustále a nekontrolovatelně štěká, doporučujeme Vám zakoupit si samostatný obojek, nejlépe takový, který využívá statickou korekci (např. obojek Sonic, obojky Deluxe nebo NoBark obojek s LCD displejem) , nebo si můžete zakoupit velmi osvědčený obojek se sprejem.

 

Základní charakteristika zařízení

korekce: zvuková korekce - ultrazvuková
Technologie
Určený pro velikost psa pro jakéhokoliv psa s váhou od 3,6 kg
Vhodný na: běžné štěkání, pro málo tvrdohlavá plemena
indikátor stavu baterie ne
Vodotěsnost: není vodotěsná
Váha obojku:
Max. obvod obojku:
baterie: 2 standardní 3V baterie CR2032. Součástí balení jsou 4ks baterii. 2ks pro jedno zařízení

 

tien

Využívána korekce a technologie

Zařízení vysílá ultrazvukový signál, který může slyšet pouze pes (frekvence 20kHz , korekce cca 120dB neslyšitelná pro lidi)

 

tien

Upozornění

» Zařízení není vhodné pro psy se sluchovým problémem. Zařízení by se mělo používat pouze v době kdy si nepřejete, aby pes štěkal, jelikož někteří psi si po čase neustálého používání zařízení vytvoří určitou "necitlivost" k ultrazvuku a tak se požadovaný účinek může vytratit.


» Ultrazvuk je efektivní pro mnoho psů (zvířat) ale může se stát, že právě Váš pes na něj nebude reagovat změnou chování. Pokud je to možné vždy spíše doporučujeme zakoupení obojku proti štěkání.

Podobné produkty

Hmotnost 0.263 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: