Treat & Train PetSafe®

Neohodnoceno
 
 

Dálkově ovládaný systém odměňování vhodný při výcviku psa.

Dostupnost Na dotaz
4 762 Kč    
Značka PetSafe
Kategorie Výcvik psa
 

Popis

Tento elektronický nástroj učí psa klidnému chování v rozptylujících situacích (např. když přichází návštěva). Pomocí interaktivních her a pozitivního odměňování za dobré chování se pes učí, jak si přejete, aby se v určitých situacích choval. Trénujte vašeho psa pozitivním způsobem tak, že spojíte pamlsek s požadovaným dobrým chováním. Treat & Train výcvikový systém můžete využít při výuce nových povelů nebo ke korekci již zažitého chování, které si přejete změnit. Např. můžete Vašeho čtyřnohého kamaráda naučit zůstat v pelíšku během rodinné večeře nebo neskákat a neštěkat na hosty, či jej uklidnit, když je doma sám a mnohem více. Pejsek se naučí spojovat si dobré chování s odměnou, což je velmi motivující.

Klíčové vlastnosti

  • Pomocí dálkového ovladače odměňuje dobré chování uvolněním kousků odměn
  • Vhodné na suchá nebo polosuchá krmiva
  • Zásobník má kapacitu na 3 hrnky granulovaných odměn
  • Se zvukem (hlasitost lze nastavit)

Obsah balení

  • Odměňovací systém Treat & Train
  • Dálkový ovladač
  • 2 disky na dávkování odměn (podle velikosti odměny)
  • Miska na odměny
  • Návod k použití, CD

Přístroj funguje na 4 baterie typ D (nejsou součástí balení).

Informace o vynálezkyni

Dr. Sophia Yin je veterinářkou, aplikovanou behavioristkou zvířat a autorkou mnoha knih, včetně knih „Dokonalé štěňátko za 7 dnů", „Jak se chovat, aby váš pes poslouchal", „Zvládání zvířat bez stresu", a „Sebeovládání a změny chování psů a koček" (kniha a DVD).
Má praxi jako konzultantka chování zvířat, je lektorkou a pořádá workshopy na téma: chování zvířat, výcvik a jak zvládnout domácí zvířátko bez stresu. Píše pro více veterinárních a populárních magazínů, a již pátým rokem je držitelem ceny za nejlepší články o zvířatech v časopisu San Francisko Chronicle. Je konzultantkou pro několik zoologických zahrad a účinkovala jako expert na chování zvířat v televizi, například v programu Dogs101 na kanálu Animal Planet. Životním posláním Dr. Yin je zlepšit naše porozumění zvířat a jejich chování, abychom o ně mohli lépe pečovat, ocenit je a užít si čas s nimi kvalitněji. Více se dozvíte na její stránce o chování zvířat drsophiayin.com


Podobné produkty

Hmotnost 2.785 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: