Elektronický obojek NUM'AXES Canicom 5.500, 500m

Neohodnoceno
 
 

Elektronický obojek Num Axes Canicom 5.500 je moderní a profesionální elektronický výcvikový obojek nové řady s dosahem až 500 metrů. Vhodný pro malé, střední i velké plemena psů. Disponuje funkcemi zvuk, vibrace, impuls a booster. Obojek je vodotěsný - ponořitelnýCANICOM 5 je zapsanou ochrannou známkou Společenství CTM 011332988 majitele NUM´AXES, S.A., Olivet, Francie

Dostupnost Do 14 dnů od objednání
5 388 Kč    
Značka Num'axes
Kategorie Výcvik psa
 

 

Elektronický obojek NUM'AXES Canicom 5.500, 500m

 

Elektronický obojek Num Axes Canicom 5.500 je moderní a profesionální elektronický výcvikový obojek nové řady s dosahem až 500 metrů. Vhodný pro malé, střední i velké plemena psů. Disponuje funkcemi zvuk, vibrace, impuls a booster. Obojek je vodotěsný - ponořitelný.

Navíc pomocí tohoto elektronického obojku dokážete i staršího psa odnaučit již naučeným zlozvykům, jako je například vyskakování na lidi, hrabání se v odpadcích (nebo alternativně "rytí zahrady"), nadměrného štěkání, ležení na Vašem oblíbeném křesle a pod. Zařízení je například vynikajícím pomocníkem i při kontrole psa pokud má tendenci "sbírat odpadky". Budete schopen na dálku psovi zadat povel "pusť" a on či ona Vás určitě poslechne ještě před "spolknutím sousta" a po určitém čase se k danému zlozvyku již nevrátí.

BOOSTER

Elektronický obojek Num Axes Canicom 5.500 je vybaven užitečnou funkcí pro rychlé vyslání intenzivnějšího impulsu, tzv.BOOSTER. Jeho úroveň je možné předem naprogramovat na vhodnou úroveň, vyšší než je běžně používaná při výcviku. Toto "pohotovostní" tlačítko pak lze použít v nouzové situaci, kdy je např. třeba rychle a důrazně zastavit psa a běžně používaná úroveň by byla nedostatečná.

 

Základní charakteristika zařízení

dosah zařízení 500 m
typ korekce zvuková, vibrační a statická korekce
2 boost funkce ano
intenzita korekce: poskytuje 15 úrovní pro nastavení impulsů korekce
rozšiřitelný na 2 psy
vodotěsnost vodotěsný - ponořitelný
baterie vysílačka: 3V CR2, obojek: 3V CR2
vhodné pro: určeno pro všechny velikosti plemen

 

Sada obsahuje: obojek, tréninkovou vysílačku, baterii pro vysílačku a obojek, šňůrka na zavěšení vysílačky, vyměnitelné dlouhé kolíky korekce, manuál.

tien

» Obojek

používá baterii 3V CR2
Váha: 85 g
Velikost: 50 x 70 x 32 mm
Velikost nastavitelného řemínku: 20-70 cm

 

tien

» Vysílačka

používá baterii 3V CR2
Váha: 77 g
Velikost: 51 x 125 x 24 mm

CANICOM 5 je zapsanou ochrannou známkou Společenství CTM 011332988 majitele NUM´AXES, S.A., Olivet, Francie

Podobné produkty

Hmotnost 0.805 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: