Pawz Away Mini Pet Barrier

Neohodnoceno
 
 

Mini pet bariéra přenáší rádiový signál nastavitelný až na poloměr 0,76 metru. Vaše zvíře nosí přijímač / obojek s kontaktními body, které se dotýkají jeho krku. Když se váš miláček přiblíží k nežádoucímu místu bude slyšet sérii pípnutí z přijímače a pocítí bezpečnou, progresivní statickou stimulaci. Stimulace je progresivní a je určena k překvapení zvířete a ne k jeho potrestání. Statická stimulace získá pozornost vašeho domácího mazlíčka, ale neublíží mu. Váš miláček se rychle naučí vyhnout se místům (bariérám), které jste vytvořili.

Dostupnost Skladem (2 ks)
2 394 Kč    
Značka PetSafe
Kategorie Výcvik psa
 

PetSafe logo

Pawz Away Mini Pet Barrier

 

Mini pet bariéra přenáší eliptický rádiový signál nastavitelný až na poloměr 0,76 metru. Vaše zvíře nosí přijímač / obojek s kontaktními body, které se dotýkají jeho krku. Když se váš miláček přiblíží k nežádoucímu místu bude slyšet sérii pípnutí z přijímače a pocítí bezpečnou, progresivní statickou stimulaci. Stimulace je progresivní a je určena k překvapení zvířete a ne k jeho potrestání. Statická stimulace získá pozornost vašeho domácího mazlíčka, ale neublíží mu. Váš miláček se rychle naučí vyhnout se místům (bariérám), které jste vytvořili. Pokud máte více než jedno domácí zvířátko, můžete si dokoupit další obojky. Do systému může být přidán neomezený počet domácích zvířat. Můžete také chránit několik vnitřních nebo venkovních prostor po zakoupení Pawz Away Extra Mini Pet Barriers. Umístěte Mini pet bariéru v blízkosti všeho, čemu chcete, aby se váš domácí mazlíček vyhnul.

ilustracia tien

Na tento produkt je poskytnuta prodloužená záruka až na 3 roky.

3 ročná záruka

 

Hlavní vlastnosti

» Vodotěsná a bateriemi napájená bariéra vhodná do malých prostor
» Lehký, vodotěsný obojek s progresivní statickou stimulaci
» Různá nastavení pro více domácích zvířat
» Jednoduché nastavení a trénink
» Automatické bezpečnostní vypnutí: stimulace se zastaví po 15 sekundách

Další vlastnosti

» Pro vnitřní nebo vnější použití s dosahem až 0,76m
» Pro psy a kočky od 2,25 kg a vhodné na krk velikosti 15 cm až 71 cm pro psy a až 30 cm pro kočky
» Možnost dokoupení dalších bariér pro libovolný počet chráněných oblastí a také možnost rozšiření o neomezený počet domácích mazlíčků s dalšími kompatibilními obojky
» Vodotěsný dálkový vysílač a obojek
» Bariéra využívá 3 x AAA baterie (nejsou součástí dodávky), obojek používá litiové baterie s kapacitou 2 x 3 volt (součástí dodávky)

 

Obsah balení

» Vysílač (3 alkalické baterie typu AAA nejsou součástí dodávky)
» Přijímací obojek s dvěma 3-voltovými litiovými bateriemi
» Návod k použití a trénink
» Řemínek na kočky
» Světelné testovací zařízení

 

Podobné produkty

Hmotnost 0.365 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: